BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Rodinný dům Brno - venkov, prodej

PRODÁNO

Celkem 26 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

PRODÁNO

--- PRODÁNO ---

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme prodej novostavby RD 5+kk se zahradou a dvougaráží. Jedná se o právě dokončený dům, který nabízí bydlení v soukromí a krásný výhled do okolí. Výstavba pouze 2 domů ! Na okolních volných pozemcích uzemní plán další výstavbu neumožňuje. Nadstandardním provedení uspokojí zejména ty, kteří kladou důraz na kvalitu a velkorysá podlahová plocha toho, kdo hledá prostorný dům s velkými pokoji a zázemím.
Podlahová plocha obou podlaží činí 264m2 (zastavěná plocha 170m2). Pokoje v 1.patře 29,8m2, 20,4m2, 16,25m2 a 14,5m2, koupelna s vanou i sprchovým koutem a WC 7,51m2, šatna 6,31m2, chodba se schodištěm 14m2. V přízemí pak vstupní chodba 12,7m2 (v podschodišťovém prostoru možnost vestavby šatních skříní), technická místnost s přípojkou na pračku a prostorem pro sušičku 5,13m2 je průchozí do garáže pro 2 auta 34,4m2. Z chodby je dále přístupná druhá koupelna se sprchovým koutem a WC a prostorný obývací pokoj s kk 51,8m2 s dvěma velkoplošnými okny se vstupy na terasu 33m2 a zahradu 329m2.
Zahrada je zatravněna a oplocena v zadní části osázena vzrostlými thujemi. Mezi oběma domy se nyní staví dělící zeď v kombinaci kamene a dřeva do výšky 2m.
Obklady a dlažby v koupelnách Villeroy & Boch, baterie Kludi, hliníková okna s izolačními trojskly, předokenní el. ovládané hliníkové žaluzie, sekční garážová vrata Jimi Tore, příprava pro klimatizaci, příprava pro zabezpečovací systém. V pokojích vinylové podlahy s měkčeným došlapem, el. komfortní podlahové vytápění s programovatelným řízením samostatně v každém pokoji a  možností dálkového řízení chytrým telefonem nebo tabletem.
Kanalizace splašková i dešťová, elektřina 20h/denně v nízkém tarifu (noční proud). Zdivo Keratherm 30 s 15cm zateplením. Garáž je vytápěná, s přívodem vody. Před a vedle garáže možnost parkování příp. dalšího auta.
Rozvody a příprava pro kuch. linku (KL není součástí).

Další informace

V Troubsku je základní i mateřská škola. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hriště a další sportoviště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. V obci Troubsko má ordinaci praktický lékař a zubař. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod. Obcí prochází železnice a je zde i železniční stanice.
Troubsko leží v průměrné výšce 269 metrů nad mořem.

Fotografie

Pohled ze zahrady
Obývací pokoj s okny do zahrady
Obývací pokoj 52m2
Koupelna v přízemí
Vstupní předsíň
Předsíň se schodištěm do patra
Podlahové vytápění s programovatelným řízením samostatně v každém pokoji
Koupelna v patře
Koupelna v patře
Předokenní el. ovládané hliníkové žaluzie
Hliníkové vstupní dveře a okna
2-garáž 34,4,m2
2-garáž s el. sekčními vraty
2-garáž 34,4,m2
Výhled před domem
Pohled z hlavní příjezdové komunikace

Přibližná poloha

7.990.000,-Kč + provize. Včetně právního servisu.

Troubsko, Brno - venkov

Kontakt na makléře

David Holub
+420 605 931 999
holub@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3101

Parametry
dům Rodinný dům Troubsko Brno - venkov Brněnský kraj osobní prodej B
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *