BRAVO reality - realitní kancelář Brno

Profil firmy

BRAVO reality s.r.o. (Brno)

Na realitním trhu působíme již od roku 2003. Co Vám BRAVO reality mohou nabídnout? Jak vyplývá z titulku v našem názvu „Realitní a zprostředkovatelská kancelář“, zabýváme se zprostředkováním : - zejména prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, rekreačních objektů, ale i komerčních prostor a objektů, pozemků a bytových domů - převodu práv a povinností k družstevním bytům - finančního poradenstvím při koupi nemovitostí - výkupem bytů, půdních prostor za hotové - Jsme schopni odkoupit byty, které jdou do privatizace a zajistit náhradní byt, který se nebude privatizovat Pro nabízející klienty jsou služby naší kanceláře ZDARMA. V těchto službách je zahrnut veškerý právní servis od složení blokační zálohy, přes vyhotovení smluv, až po předání nemovitosti, jednání na Katastrálních úřadech, bytových družstvech, úřadech.

Prezentace nabídky v mediích Velmi důležitým bodem je INZERCE. Dát na vědomí na správných a účinných místech o prodeji Vaší nemovitosti je věc nejen rohodující, ale také poměrně nákladné zejména proto, že ty nejúčinější realitní portály nejsou zadarmo. Ale i to vyřešíme za Vás bezplatně! Naše nabídky vidí tisíce hledajících zájemců na prověřených a léty ověřených místech.  Na internetu je to více než 20 specializovaných realitních serverů a vyhledávačů : Realhit.cz, České reality.cz, Reals.cz, Nemovitosti.cz, DomyBytyPozemky.cz, Realitymix.cz (Centrum.cz), Atlas.cz, iDnes, S-reality, Reality-jiznimorava.cz, Jihomoravské reality, Hyperreality, Reality iDnes, Reality-Brno.net a na další partnerské (i cizojazyčné) weby se ještě nabídky automaticky exportují z některých výše uvedených.

Na základě ověřené spolupráce Vám rádi doporučíme odborníky z řady oborů, které můžete při nákupu, prodeji, pronájmu nemovitosti potřebovat. Zajistíme pro Vás vyhotovení znaleckého posudku – odhadu, služby advokátní kanceláře, finančního poradce, advokáta, architekta, pojištění nemovitosti, ale i stavební společnost, stolařskou nebo stěhovací firmu, a rovněž firmu, zabývající se zabezbečováním bytů, domů a kanceláří alarmem či kamerovým systémem. Umíme také zajistit úklidové služby v domácnostech, tak v bytových domech. S dotazem nás můžete kontaktovat e-mailem (holub@bravoreality.cz) nebo telefonicky (605 931 999), doporučíme Vám prověřené odborníky pro konkrétní odvětví, příp. pro Vás necháme zpracovat nezávaznou nabídku.

Financování pomocí stavebních spoření a hypotečních úvěrů : Naše realitní kancelář Vám ráda poskytne informace o stavebních spořitelnách a jejich produktech prostřednictvím nezávislého finančního poradce, který je schopen na základě Vašich potřeb doporučit nejvýhodnější a nejoptimálnější variantu a v konečné fázi Vám tak můžeme zprostředkovat koupi nemovitosti pomocí stavebního spoření, nebo hypotéky včetně zpracování smluv pro danou stavební spořitelnu nebo banku. Díky tomuto přímému propojení kanceláře finančního poradce s naší realitní kanceláří, máte tak jistotu, že nedojde ke zbytečným průtahům a časovým zdržením, které bývají při nedodržení přesných postupů velmi časté.

Výkup nemovitostí za hotové: V případě potřeby zajistíme výkup Vašeho bytu nebo domku za nejlepší možnou tržní cenu. Jsme schopni Vám peníze poskytnout do 48 hodin. Další informace a dotazy Vám rádi zodpovíme v naší kanceláři, nebo vedoucí kanceláře na telefonu 605 271 290. Rovněž můžete využít elektronickou poštu info@bravoreality.cz, nebo poptávkového či nabídkového jednoduchého formuláře na úvodní straně. Děkujeme za návštěvu našich stránek a přejeme Vám pěkný den.