BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Byt garsonka Bulharsko, Ravda, prodej


Celkem 15 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

V zastoupení klienta z ČR Vám exkluzivně nabízíme prodej zařízeného studia v komplexu "Ravda Dom" v Ravdě v Bulharsku. Komplex se nachází v obci Ravda, 300 m od moře, 25 km od letiště Burgas, v těsné blízkosti starobylého města Nessebar a jen 5 km od Slunečního pobřeží. Je známý jako rodinné letovisko díky své relaxační atmosféře, zdravému klimatu, jemnému zlatému písku a čisté vodě. Součástí komplexu je venkovní bazén, dětské hřiště ale i zahrada s lavičkami pro relaxaci. Proto je Ravda Dom ideálním místem pro ty, kteří hledají perfektní dovolenou.

Studio s dispozičním řešením 1+kk má celkovou rozlohu 36,69 m², podlahová plocha je 32,42 m² a společné části jsou 4,27 m². Při vchodu do studia vstoupíte přímo do předsíně, kde se nachází velká vestavěná skříň, pračka a vlastní elektrický kotel. Odtud je přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC. V pokoji je postel s dvěmi samostatnými lůžky, satelitní TV a vchod na balkon. Součástí pokoje je i plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou, indukční dvouplotýnkou a jídelní stůl se 4 židlemi.

Studio bylo uvedeno do provozu v roce 2016 a bylo používáno pouze 2 měsíce v roce 2016 a 2017. Komplex "Ravda Dom" má plně vybudovanou infrastrukturu se všemi potřebnými službami a zábavními místy. Nedaleko najdete mnoho restaurací, obchodů a zábavní park. V Ravdě se nachází největší aqua park v lokalitě Slunečného pobřeží. Komplex se nachází v klidné oblasti, přesto v blízkosti restaurací a zábavy. Resort nabízí skvělé možnosti pro koupání a opalování, stejně jako pro provozování řady vodních sportů, rybolovu, kulturních a historických památek v nedalekých střediscích Nessebar, Slunečné pobřeží a Svatý Vlas.Studio je vhodné k investování. Správcovská společnost zprostředkovává pronájem nemovitosti pokud v ní zrovna netrávíte dovolenou. Roční očekávaný výnos z pronájmu se pohybuje v rozmezí 5-10%. Roční poplatek za údržbu komplexu činí 285 Euro.

Cena již zahrnuje veškeré poplatky a daně na místě a také provizi RK.

Možnost online prohlídky přes web. V případě vážného zájmu možnost prohlídky s majitelem přímo na místě. Při uskutečnění prodeje s Vámi pan majitel zařídí veškeré potřebné náležitosti.

Info na tel. 605 271 290, 549 254 254 nebo na e-mailu info@bravoreality.cz

 

 

Fotografie

600.000,-Kč vč poplatků za převod a provize RK

Bulharsko, Ravda, Bulharsko, Ravda

Kontakt na makléře

Mgr. Radka Holubová DiS.
+420 605 271 290
radka@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3195

Parametry
garsonka Byt Bulharsko, Ravda Bulharsko, Ravda 0 osobní prodej G
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *