BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Rodinný dům Modřice (Brno - venkov), prodej


Celkem 22 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji RD s dispozičním řešením 3+1 + samostatná garsonka + zasklená veranda a zahrada. Jedná se o přízemní rohový dům se zastavěnou plochou 200m2 , zahrada disponuje výměrou 175m2, který se nachází v samotném centru Modřic. Současné dispoziční uspořádání domu nabízí jednotku 3+1, koupelnu s wc, dále přes vstupní chodbu je umístěna garsonka se samostatnou koupelnou s wc, přístupnou přes verandu. Jedná se o cihelnou stavbu s kvalitním kamenným základem a sedlovou střechou. Objekt je napojen na vlastní studnu s pitnou vodou, odtok odpadních vod je sveden do jímky, přípojka zemního plynu a rozvod elektřiny v mědi 240/400V. Rozšíření napojení na veřejný vodovod a kanalizaci je možné realizovat. Vytápění zajišťuje plynový kotel a na verandě jsou elektrické přímotopy.
Rodinný dům je vhodný pro rodinné bydlení, vzhledem ke své poloze také k bydlení spojenému s podnikáním. Výhodný je také pro investiční záměr s možností přestavění na bytový dům se samostatnými jednotkami (viz foto- návrh půdorysů).
Dům je celkově v dobrém technickém a udržovaném stavu.
Průkaz energetické náročnosti budovy v souladu s platnou legislativou není třeba vzhledem ke stáří objektu dokládat.
Celková plocha pozemku: 375m2, zastavěná plocha 200m2, zahrada 175m2.
Dispozice: přízemí- ze společné chodby se po levé straně vchází do samostatné jednotky s dispozičním řešením 3+1- kuchyně, dále koupelna s wc, za kuchyní se nachází obývací pokoj a dvě navzájem neprůchozích ložnice. Po právě straně společné chodby se vchází do samostatné grasonérie, tedy místnost s kuchyňským koutem. Ze společné chodby se potom dále pokračuje do koupelny s wc, do prosklené verandy nebo po schodech na půdu.

Modřice získaly status samostatného města 1. července 1994 a jsou součástí okresu Brno- venkov bezprostředně sousedícího se statutárním městem Brnem a mají veškerou občanskou vybavenost. Jejich katastr má rozlohu 10,05 km2 a žije zde přibližně 5 200 obyvatel. Nachází se zde Městská policie, Městský Úřad, Městské Muzeum, Mateřská škola, Základní škola, Základní umělecká škola, obchody s potravinami (např. Albert) a velké nákupní centrum Olympia. Najdete zde i wellness a fitness. Velkou výhodou je časová dostupnost města Brna nejen kvůli pracovním příležitostem. Zastávka MHD se od domu nachází jen pár minut chůze, do centra Brna se autobusem dostanete přibližně za 30 minut, autem jen za 15minut. K dopravě můžete využít i vlak, který se od domu nachází jen zhruba 10 minut chůze. Svoz komunálního odpadu i bioodpadu je v Modřicích zproštěn od poplatků.

Při rychlém jednání možná sleva!
Prohlídka možná po dohodě na tel. 605 271 290 nebo na e-mailu info@bravoreality.cz.

Fotografie

Přibližná poloha

5.200.000,-Kč + provize, vč. právního servisu

nám. Míru, Brno - Modřice, Modřice (Brno - venkov)

Kontakt na makléře

Mgr. Radka Holubová DiS.
+420 605 271 290
radka@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3230

Parametry
dům Rodinný dům nám. Míru, Brno - Modřice Modřice (Brno - venkov) Brněnský kraj osobní prodej G
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *