BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Rodinný dům Malá Morava, prodej


Celkem 34 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

Ve výhradním Zastoupení majitele, nabízíme k prodeji samostatně stojící RD - hospodářskou usedlost v obci Křivá Voda, v oblasti Malá Morava. Zajímavý může být také investiční záměr - vzhledem k rozsáhlé ploše, lze přebudovat na penzion.
Dům stojí na vlastním pozemku 1199m2, ostatní pozemky kolem domu (přes 17.000m2) ve vlastnictví pozemkového fondu ČR jsou v nájmu za symbolickou cenu cca 700Kč/rok ! V případě zájmu možnost přednostního odkupu.
Dům prošel zásadní rekonstrukcí obytné části v r. 2014 - nová střešní krytina, revize krovu - výměna vadných trámů (investice 300 tis. Kč), nové rozvody el. vody, odpadů - jímka. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kotel Dakon na tuhá paliva (dřevo, uhlí). Odpady svedeny do jímky 14m3. Voda ze studny. Internet - zaveden prostřednictvím O2.
Aktuální dispozice v obytné části je 3+1. Kuchyně a navazujícím obývacím pokojem s krbem, koupelna s vanou, samostatné WC. Další využitelná obytná plocha cca 200m2 v podkroví nabízí také možnost nejen pro vlastní bydlení, ale také variantu upravit na pronájem pokojů, nebo přestavbu na penzion.
Nutno dokončit vnitřní část přístavby zádveří/verandu a garáž - viz. foto. V suterénu obytné části je kotelna/dílna.
Hospodářská část/stodola - maštal, místnost pro přípravu krmiva.
Dům disponuje venkovním bazénem.
Nemovitost v nadmořské výšce 603 m n.m. je přístupná z místní veřejné komunikace procházející řídce obydlenou osadou Křivá Voda.
Tato nabídka je vhodná zejména pro zájemce hledající vhodné místo pro klidné bydlení na polosamotě v kombinaci možností chovu domácích zvířat.
Uvolnění dohodou.
Prohlídka a více informací na tel. 605 931 999 nebo na e-mailu info@bravoreality.cz

Další informace

V těsném sousedství nemovitosti je Obora Počátka. V blízkém dosahu pak dále stezka v oblacích na Dolní Moravě, Mamutíkův vodní park pro děti, Adrenalin park, bobová dráha - 12km. Koupaliště Králíky - 4km. Králická pevnostní oblast - československý pevnostní systém z let 1935 - 1938. Naučná stezka kolem dělostřelecké tvrze Hůrka (rozsahem zpřístupnění největší stavbě své kategorie v ČR) pěchotní srub U cihelny s muzeem čs. opevnění a další.

Fotografie

Pohled od příjezdu
Za modrou plachtou se skrývá rozestavěná garáž
Nová střecha
Stodola s konírnou
Prostorná veranda / zádveří
Přípravna krmiva
Konírna
Budoucí garáž
Porstory vedle garáže
Krov po revizi - výměna vadných trámů za nové
Kotelna tuhá paliva
RD+ pozemek
Pozemky v pronájmu od státního pozemkového úřadu

Přibližná poloha

2.200.000,-Kč + provize RK 5% + DPH. Včetně právního servisu.

Křivá Voda, Malá Morava

Kontakt na makléře

David Holub
+420 605 931 999
holub@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3233

Parametry
dům Rodinný dům Křivá Voda Malá Morava Olomoucký kraj osobní prodej G
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *