BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Rodinný dům Rosice - Brno - venkov, prodej

PRODÁNO

Celkem 23 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

PRODÁNO

-----PRODÁNO-----

S výhradním souhlasem majitele nabízíme prodej samostatně stojícího rodinného domu se zahradou ve vyhledávané lokalitě Rosice, okres Brno-venkov. Dům byl kolaudován v roce 2002 a je ve velice dobrém technickém stavu, bez nutnosti zásadnějších investic, s možností okamžitého nastěhování. Jedná se celopodsklepenou stavbu se sedlovou střechou. Dům disponuje samostatnou bytovou jednotkou ve 2.NP domu s dispozicí 3+1, dále má nebytový prostor v přízemí, který slouží jako výrobní dílna se zázemím a v suterénu domu se nachází garsonka, s kuchyňským koutem, WC a   sprchou. Dále je v suterénu místnost s kotlem na tuhá paliva a další technické místnosti. Provozovna stolárny - dílna je vybavená stolařskými stroji, které lze po dohodě přenechat a nejsou součástí prodeje nemovitosti. Bytová jednotka v podkroví : kuchyně: nová kuchyňská linka včetně spotřebičů ( myčka nádobí, odsavač par, mikrovlnná trouba, elektrická trouba s varnou deskou.) V chodbě a ložnici jsou vestavěné skříně. Rozměry jednotlivých místností: pokoje 2.NP. pokoje 32,6 m2, 15,3 m2, 16 m2, kuchyně 23,3 m2, koupelna 9 m2, WC 2 m2. Celková podlahová plocha 2. NP plocha je 98,2 m2, 1. NP 96,7 m2 a garsonky s přísl. 27,8 m2. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel PROTHERM z roku 2011. Zbývající prostory domu jsou vytápěny kotlem na tuhá paliva. V blízkosti RD je zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Dům je napojený na veškeré sítě: městská voda, kanalizační řád, elektřina 240V a 400V, plynová přípojka.
Celková výměra pozemku činí 1029 m2 ( 138 m2 - zastavěná plocha a nádvoří + 891 m2 - zahrada ). Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Fotografie

Pohled ze zahrady
Pohled od přístupové cesty
Vstup
Vstupní předsíň v přízemí
Kuchyně v 1.patře
Kuch. linka s vestavěnými spotřebiči
Kuchyně v 1.patře
Koupelna v 1.patře
Samostatné WC v 1.patře
Ohřev vody a vytápení bytu v 1.patře zajišťuje plynový kotel
Obývací pokoj v 1.patře
Obývací pokoj v 1.patře
Ložnice v 1.patře
Ložnice v 1.patře
Třetí pokoj v 1.patře
WC v přízemí
Kotelna - vytápení a ohřev vody v přízemí
Přístřešek za domem
Zahrada před domem
Zahrada před domem
Zahrada před domem
Přijezd k domu
Přijezd k domu

Přibližná poloha

4.690.000,-Kč + provize RK

Husova čtvrť, Rosice - Brno - venkov

Kontakt na makléře

Mgr. Radka Holubová DiS.
+420 605 271 290
radka@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3007

Parametry
dům Rodinný dům Husova čtvrť Rosice - Brno - venkov Brněnský kraj osobní prodej G
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *