BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Rodinný dům Brno - venkov, prodej

PRODÁNO

Celkem 19 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

PRODÁNO

----REZERVACE---

S výhradním souhlasem majitele nabízíme prodej RD 3+1 se zahradou v obci Březina 11km severovýchodně od Brna. Řadový přízemní RD se sedlovou střechou je cca z roku 1930 a je určen k adaptaci.
V přízemí vede středem domu centrální chodba z níž jsou samostatné vstupy do dvou pokojů nalevo a napravo pak další pokoj, koupelna, samostatné WC, kuchyně se dvěmi komorami, vstupem na půdu a do sklepa. Z chodby je také výstup na mírně svažitou zahradu s ovocnými stromy. Dům je napojen na vešekré inženýrské sítě: zemní plyn, obecní vodovod, elektoinstalace 240/400V,veřejná kanalizační síť. Dále disponuje vlastní studnou s pitnou vodou. Zdroj vytápění je kotel na zemní plyn nebo na elektřinu nebo na tuhá paliva. Rekonstrukce střechy proběhla před 20ti lety výměnou střešní krytiny a laťování, vyvložkováním komínu. Krov je v bezvadném stavu.Pozemek má celkovou výměru 624m2 a umožňuje příjezd také ze zadní části zahrady.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

IHNED VOLNÝ ! Klíče v kanceláři. Prohlídka možná po dohodě na tel. 605 271 290, nebo na e-mailu info@bravoreality.cz

Další informace

Vesnice Březina je začleněna územně pod okres Brno venkov a náleží pod Jihomoravský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Šlapanice. Obec Březina se rozkládá  severovýchodně od centra Brna. Leží také v turisticky atraktivní oblasti Moravského krasu. Stálý počet občanů této středně velké vesnice je asi 650 obyvatel.

 

Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hriště. Dále bychom v obci našli knihovnu a kostel. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci i veřejný vodovod.

Vesnice Březina leží v průměrné výšce 440 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1365. Celková katastrlání plocha obce je 683 ha, z toho orná půda zabírá pouze dvacetsedm procent. Více než polovina výměry obce je zalesněná.

Fotografie

Přibližná poloha

1.950.000,-Kč + provize

Březina, Brno - venkov

Kontakt na makléře

Mgr. Radka Holubová DiS.
+420 605 271 290
radka@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3029

Parametry
dům Rodinný dům Březina Brno - venkov Brněnský kraj osobní prodej G
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *