BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Pozemky pro stavbu RD Křtiny okr. Blansko, prodej


Celkem 9 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek 4 800m2 ve Křtinách, který je díky změně v územního plánování nyní možné využít jako stavební. Ve spodní části u příjezdové cesty je možné umístit stavbu, následující plocha je k využití jako zahrada, pastvina, orná půda... I proto je pozemek vhodný pro zájemce, kteří hledají místo pro eko farmu,nebo je možné jen skloubit bydlení a chov zvířat - koní, či dalších zvířat. Pozemek je vyjmečný svojí polohou nad obcí s krásným výhledem a celkovou rozlohou, kdy zadní část sahá až k lesu.
Je mírně svažitý, šířka ve spodní části u příjezdové cesty je cca 23m a postupně se rozšiřuje. Obecní příjezdová cesta je prozatím nezpevněná, ale v zimním období je obcí udržovaná.
Z inženýrských sítí aktuálně pouze elektřina.
Prohlídka možná po dohodě na tel. 605 931 999 nebo na e-mailu info@bravoreality.cz


 

 

Další informace

Městys Křtiny - vítez soutěže obec roku jihomoravského kraje 2017, se nachází na horním okraji krasového Josefovského údolí, asi 15 km severovýchodně od Brna, představují ideální turistický i poutní cíl a zároveň východiště k poznání střední části Moravského krasu. Jejich neobvykle bohatou historii, sahající hluboko před rok 1237 a staletou mariánskou poutní tradici doplňuje bezprostřední sousedství Moravského krasu a jeho skalistých romantických údolí, jeskyní, závrtů a ponorů.
V obci je základní a mateřská škola, spolkový dům, pošta. Ke sportovnímu vyžití slouží koupaliště. Obec je plynofikována, je zde vybudován vodovod, kanalizace i čistírnaodpadních vod.
Dobrava - BUS 201 - Jedovnice - Křtiny - Březina - Ochoz u Brna - Brno, dále linka 157 - Vyškov - Račice - Pístovice - Bukovina - Křtiny - Adamov a linka 216 - Křtiny - Habrůvka. Přes Křtiny vedou i cyklotrasy na Habrůvku, Bukovinu, ke křtinské škole, na Jedovnice a Adamov.
781 obyvatel, nadmořská výška od 400 do 500 metrů.

Fotografie

Nový územní plán s vyznačením daného místa

Přibližná poloha

1000,-Kč/m2 = 4.800.000,-Kč + provize RK

Křtiny okr. Blansko

Kontakt na makléře

David Holub
+420 605 931 999
holub@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3220

Parametry
pro stavbu RD Pozemky Křtiny okr. Blansko Brněnský kraj osobní prodej
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *