BRAVO reality - realitní kancelář Brno

prodej

Byt 1+kk Brno-město, Staré Brno, prodej

PRODÁNO

Celkem 8 obrázků - prohlédnout všechny

Informace

PRODÁNO

Nabízíme prodej novostavby bytu o velikosti 1+kk na ulici Rybářská. Bytový dům se nachází v centru města Brna v blízkosti výstaviště. Byt má celkovou plochu 29,7m2 a nachází se v šestém nadzemním podlaží. Disponuje francouzským oknem. Orientace bytu je na jihovýchod. Energetický šítek budovy: třída B 59 kWh (m2.rok).

Informace o projektu: Novostavba cihlového domu má celkem šest nadzemních podlaží. V domě se nachází výtah. V přízemí domu bude technické podlaží, kde  bude vybudován samostatný komerční prostor s výlohami.  Byt je prodáván do osobního vlastnictví s podílem na společných částech domu a zastavěném pozemku. Standardní vybavení bytové jednotky nezahrnuje kuchyňskou linku a spotřebiče.

Na úhradu části kupní ceny je možné čerpat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, který Vám rádi zdarma vyřídíme.

Financování kupní ceny může probíhat dle individuálních požadavků klienta nebo úvěrující banky. Přičemž záloha na kupní cenu při rezervaci je ve výši 100.000,- Kč, následuje podpis budoucí smlouvy a doplatek do výše 10% kupní ceny a další platby probíhají postupně podle prostavěnosti nebo dle individuální domluvy či požadavků úvěrující banky. Veškeré finační prostředky se sdružují na vázaný účet v bance, kde jsou pouze prostředky na tento projekt.

Termín dokončení domu je stanoven na březen 2016.

Projekt RYBÁŘSKÁ se nachází v  blízkosti hotelu Voroněž a známého areálu Brněnských výstav a veletrhů. Výborná dostupnost do centra města.  Dále se zde nachází známá cyklostezka, kterou se dostanete až na Brněnskou přehradu nebo k Olympii, do Komárova a dál, je zde koupaliště, na Brněnském výstavišti se konají výstavy, veletrhy, akce a koncerty.

Projekt RYBÁŘSKÁ se nachází v blízkosti dopravního uzlu městské hromadné dopravy – Mendlova náměstí, odkud se dostanete do všech částí Brna. Za pár minut jste autem na na dálnici D1. Na Mendlově náměstí se též nachází mateřská škola, základní škola, v blízkosti gymnázium, vysoké školy, zdravotnická zařízení.

NEPLATÍTE PROVIZI !

Pro více informací, prosím kontaktujte paní Mgr. Radku Holubovou na telefonním čísle: 605 271 290, 549 254 254, nebo na emailu: info@bravoreality.cz.

 

 

Fotografie

Pohled z ulice
Pohled z ulice
Dispozice bytu vyznačena modře
Okolí domu
Okolí domu

1.777.000,-Kč. NEPLATÍTE PROVIZI !

ulice Rybářská, Brno-město, Staré Brno

Kontakt na makléře

Mgr. Radka Holubová DiS.
+420 605 271 290
radka@bravoreality.cz

Číslo zakázky

Bravo3012

Parametry
1+kk Byt ulice Rybářská Brno-město, Staré Brno Brněnský kraj osobní prodej B
Dotaz? Zeptejte se!
Jméno a přijmení:
 *
E-mail:
 *
Telefonní číslo:
Váš dotaz:
 *